Köyümüzde 31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy muhtarlığına Zülfikâr ŞEKERCİOĞLU seçilmiştir. Azaları olan Köy ihtiyar heyeti üyeleri ise Hasbi OPŞİN, Hüsamettin ÖZER, Haruncan KARAOĞLU ve Saffet ÖZBAY olarak belirlenmiştir. Kendilerine başarılar diliyoruz.

2019 - Zülfikâr ŞEKERCİOĞLU

           

                                                                            

Zülfikar ŞEKERCİOĞLU 03 Mart 1974 Sivrihisar doğumlu olup, Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köyümüzde muhtar olarak seçilmiştir. İrtibat Telefonu Cep: 0544 2328438 Muhtarlık Tel. 0222 7243078 

 

2009 - 2019 Birol KILIÇ

 

Birol KILIÇ 26.12.1968 Sivrihisar doğumludur. Mart 2009 - Mart 2019 tarihleri arasında köyümüzde muhtarlık görevini yürütmüştür.

2004 - 2009 AHMET ÇAVDAR

Ahmet ÇAVDAR 1954 Sivrihisar doğumlu olup, 2004-2009 yılları arasında köyde muhtarlık yapmıştır. 30.05.2012 günü Sivrihisar'da geçirdiği kalp krizi nedeniyle Hakkın rahmetine kavuşmuş olup, cenazesi köyde defnedilmiştir.

 

 

1994 - 2004 Neşet FAYDACI

 

Neşet FAYDACI 24.10.1960 Sivrihisar doğumludur. Köyümüzde 1994-2004 yılları arasında üst üste iki dönem muhtarlık yapmıştır. Bu görevi bıraktıktan sonra Eskişehir'e göç etmiştir. Hâlen Eskişehirde yaşamaktadır.

 

1989 - 1994 Ekrem YILMAZ

 Ekrem YILMAZ 1937 Sivrihisar doğumlu olup TSK'da astsubay olarak görev yapmış, emeklisinden sonra köye yerleşip  1989-1994 yıllarında köyde muhtarlık yapmıştır. 2005 yılında vefat etmiştir.  

1984 - 1989 Suat ORMANOĞLU

                      

 

    Suat ORMANOĞLU 08.05.1952 Sivrihisar doğumludur. 1984 - 1989 yılları arasında köyde muhtarlık yaptıktan sonra Eskişehir'e göç etmiş olup halen Eskişehir'de ikamet etmektedir.

 

1978 - 1984 Hasbi OPŞİN

Haspi OPŞİN 1936 Sivrihisar doğumludur. Köyde 1978-1984 yılları arasında muhtarlık yapmıştır. Halen köyde ikamet etmektedir.

 

1972 - 1976 Necati ŞEKERCİOĞLU

 

1930 Doğumludur. Köy Muhtarlığı yaptığı dönemde köyün elektrik arızasını gidermek için çalışırken elektrik çarpması sonucu 1976 yılında görevi başında iken vefat etmiştir.

 


        - Tahsin ÜNSAL

 Tahsin Ünsal köyde 8 yıl muhtarlık yapmıştır. Tahsin ÜNSAL'dan önce sırası ile Hüseyin ORMANOĞLU ve Ahmet ŞEKERCİOĞLU köyde muhtarlık yapmışlardır.

 


Başlık: MUHTARLARIMIZ

Tarih: 09.10.2015

Yazan: abdullah

Konu: köyümüzn güzelliği

köyümüz çok güzeldir

Yanıtla

—————