EDİTÖR

 

Köyümüze ait bu internet sayfasını hazırlayan "Recep ÖZKARA" 16 Ocak 1972 Ballıhisar doğumlu. İlköğrenimimi köyümüzün okulunda tamamladı. İlkokulun bitirdiği 1982 yılında kaydını yaptırdığı köyümüzdeki ortaokulun okulların açılmasına yakın bir zamanda öğrenci azlığı nedeniyle kapanmasının ardından Eskişehir'deki akrabalarında kalarak "Tunalı Ortaokulu"nda okudu. 1985-1988 yıllarında yatılı olarak öğrenim veren "Demiryolu Meslek Lisesi"ni bitirdi ve 1988 yılında Van'da TCDD bünyesinde "Hareket Memuru" olarak memuriyet hayatına başladı. 1991 yılında evlendi ve 1991-1997 yılları arasında Diyarbakır'da "İstasyon Şefliği" yaptı. 1995 yılında "Anadolu Üniversitesi A.Ö.F. Sosyal Bilimler Bölümü"nü bitirdi. 1997-2002 yılları arasında Van Kapıköy hudut istasyonunda "Gar Şefliği" görevini yürüttü. 2002 yılından beridir halen İstanbul Halkalı'da "Gar Müdürü" olarak çalışmakta. Bir kız bir erkek iki çocuk babasıdır.
Küçük yaşta köyden ayrı kalması nedeniyle olsa gerek tam bir Ballıhisar sevdalısıdır. Siteyi hazırlayan Recep ÖZKARA'nın köyden uzak olması nedeniyle yeterince köyün tüm yönlerini yansıtamasa da bu internet sitesi bundan sonra bu yönde çalışma yapacak kişilere ışık tutmasını temenni ediyoruz.
              

 

 

 


Başlık: EDİTÖR

Tarih: 27.12.2014

Yazan: recep bey herşey çok güzel eline sağlık ama ananemin babamın dedemin ve babanemin ölüm haberleri geçmemiş. Mamdellerin gözlüklü Ali, hanımı Mebruke, oğlu Adil, ve ayrıca ananem Aliye özmen'ini ölüm haberlerinden bahsedilmemiş. Onlarıda eklerseniz seviniri

Konu: vefat haberleri

ayrıca sülaleler bölümünde Mamdeller ve Kaysinler sülalerinden bahsedilmemiş. Herşey çok güzel elinize sağlık.

Yanıtla

—————

Tarih: 28.08.2012

Yazan: AŞİR DUYGULU

Konu: TALEP

RECEP ABİ 'KİMLER GELDİ KİMLER GEÇTİ' ADLI BÖLÜMÜ ÇOK İYİ DÜŞÜNMÜŞSÜN AMA ANNEANNEMİN VEFAT HABERİNİ O BÖLÜME EKLEMEMİŞSİN. 'EMİNE YAHNİ' 2007 YILINDA VEFAT ETMİŞTİ ONUDA EJKLERSEN BİRAZDA OLSA ÖZLEMİMİ GİDEMİŞ OLURUM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

Yanıtla

—————

Tarih: 25.01.2012

Yazan: ılolşpjöoç

Konu: pşoloolo

sitede birkaç eksik var ama gerçekten güzel bir site


İSMİNİ VERMEK İSTEMEYEN BİR VATANDAŞ XD

Yanıtla

—————

Tarih: 05.01.2012

Yazan: AŞİR DUYGULU

Konu: TEŞEKKÜR

ABİ SELAM. BELKİ BİRBİRİMİZİ TANIMIYORUZ AMA SANA ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM
BÖYLE BİR SİTE YAPMAK VE GURBETTEN MEMLEKETİMİZİ GÖRMEMİZE VESİLE OLMAK GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL BİRŞEY.
SEN BABAMLARI TANIYOSUNDUR AMA GALİBA İKİMİZ TANIŞMADIK NEYSE MERAK ETME YAKINDA TANIŞIRIZ KENDİNE İYİ BAK BİLAL DEDEGİLE SELAM SÖYLE

Yanıtla

—————

Tarih: 17.05.2011

Yazan: Hasan Özkara

Konu: Teşekkür

Abi Teşekkür ederim isteğimi kırmamışsın Kolay gelsin :)

Yanıtla

—————

Tarih: 10.08.2010

Yazan: yusuf ÇAĞLAYAN

Konu: TEBRİKLER

RECEP KARDEŞİM öncelikle kurmuş olduğun site hemşerilerimize hayırlı olması dileğiyle
başarılarınızın devamını dileriz.

Yanıtla

—————